WITAMY NA NASZYM BLOGU

O NAS

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy rodzinką z Opola, tworzącą model rodziny: 2+2+ PIES+KOT. Bardzo lubimy podróżować, poznawać nowe miejsca, fotografować i filmować. Pracując w branży turystycznej, po pojawieniu się w moim życiu Milusia, postanowiłam wspólnie z córką założyć bloga i zacząć relacjonować nasze podróże po regionie, przygody i perypetie (chłopaki dość sceptycznie podeszli do tematu, dlatego raczej ich tu nie będzie). Chcę chwytać momenty, zatrzymywać wspomnienia, dokumentować ważne chwile i to jak dorastają, podróżują i zmieniają się Milusia i Miluś (czyli moje Milusie).
Alicja - Milusiowa Mama

O CZYM PISZEMY

Piszemy głównie o podróżach, zwłaszcza tych wokół komina, a więc po naszym Województwie Opolskim, z którego pochodzimy, a które naszym zdaniem, jest fantastycznym i pięknym regionem w Polsce, wartym polecenia – wciąż niedocenianym i nadal nieodkrytym dla turystów. Postaramy się trochę Wam przybliżyć co warto tu zobaczyć. Będzie też o podróżach w inne regiony kraju i poza jego granice. Będzie trochę o zwykłym życiu, wesołych i smutnych historiach, o szarej codzienności, o dorastaniu, o problemach i radościach. O nas.

zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych Milusiowych przygód na naszym blogu oraz w naszych mediach społecznościowych! Znajdziecie nas na Facebooku, Instagramie, Tik-Toku i czasem także na YouTube. Chcemy, abyście czuli się u nas dobrze! Zapraszamy do odwiedzania naszych profili i korzystania z naszych pomysłów na podróże. Dziękujemy za zainteresowanie i wspólne odkrywanie świata Milusiów!